Hakkımızda

Hakkımızda :

ULUAY CNC TAKIM TEZGAHLARI TİC.LTD.ŞTİ. modern teknoloji ile yenilikçi ve ekonomik çözümler sunuyoruz…

Sektörün en çok aranan CNC takım tezgahları markalarının, satış ve teknik servis hizmetlerini sanayicilerimize ulaştırırken, müşteri memnuniyetini tüm hizmetlerimizin önüne alıp, sizlere gerçek ihtiyaçlarınıza uygun, ekonomik ve verimli çözümler sunuyoruz. 

2022 yılında çıktığımız bu yolda,  20 yıllık sektör tecrübemizi yenilikçi iş prensiplerimizle birleştirerek Türk sanayisinde kaliteli hizmetle yer edinmeyi hedef olarak benimsiyoruz.

Üreten ve büyüyen ülkemizin, sağlık, savunma sanayi, otomotiv sanayi,beyaz eşya ve kalıpçılık sektörleri başta olmak üzere; taşlama, tel erozyon,dalma erozyon ve hızlı delik delme makinelerine ihtiyaç duyan tüm sektörlerine,kabul görmüş markaları ile hizmeti ulaştırmayı hedefliyoruz.

Firmaların, makine ve teçhizat yatırım planlamalarına, uzman kadromuz iledanışmanlık vererek, uygun maliyetlerle makine parklarını yönetmelerine yardımcı oluyoruz. Üretim ve girdi maliyetlerinde önemli bir düşüş yaratacak, son teknoloji CNC Takım  Tezgahlarımızla, firmanızın beklentilerini karşılayacak üretim hatları oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Yedek parça temininden makine taşıma ve kurulum hizmetlerine, revizyon ve yenileme hizmetlerinden arıza giderme ile periyodik bakım hizmetlerine kadar,sektörün ihtiyaç duyduğu her alanda, dinamik kadromuz ve eğitimli personelimiz ile hizmet veriyoruz.

Satışını yaptığımız makinelerin, kurulum sonrası, eğitim, danışmanlık ve teknik servis hizmetleriyle, müşterilerimize ürünü tanıtarak etkin biçimde kullanmasına yardımcı oluyoruz.

ULUAY CNC TAKIM TEZGAHLARI TİC.LTD.ŞTİ olarak, kaliteliyi hızlı, uygun fiyatla sunmak ve tecrübemizi sizlerle paylaşmak için şimdiden hazırız.